monitoring pozycji
Egon i Łatek - pogodny golden i wiekowy kot. Łączy ich męska przyjaźń - szorstka i pozbawiona sentymentów. Dzięki nim świat jest lepszy - nie tylko dla autorki tego bloga.
Blog > Komentarze do wpisu

Dlaczego kocham mundial?

Bo nad jeziorem spotykam trzech wędkarzy ukrytych w zaroślach, a nie piętnastu. Konflikt "psiarze - wędkarze" trwa w Tychach od dawna. Chwilowo, pod wpływem piłki nożnej, przestał istnieć. Niech żyje futbol i jego moc spawania męskich tyłków do kanap :) Niech siedzą na nich jak najdłużej, a Blondyni w tym czasie będą się swobodnie kąpać, bez ryzyka zaplątania w żyłki i nadziania na haczyk. 

środa, 18 czerwca 2014, blondyn_i_blondyna83

Polecane wpisy

  • Pożegnanie Łatka

    Łatek bardzo chciał żyć. Chyba czuł się za mnie odpowiedzialny - spędzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu. Czekał na mnie na parkingu, gdy wracałam późnym wieczorem lu

  • Egon za Tęczowym Mostem

    - To jest ciężko chory pies. Nie do uratowania - usłyszałam w połowie grudnia. Miałam jednak nadzieję na odroczenie wyroku - w przypadku Igora były to lata. Jed

  • Sposób na jesień

    Od wczoraj Łatek przekonuje mnie, że najlepsze, co możemy zrobić w tych okolicznościach przyrody (leje i wieje), to wspólnie leżakować całymi dniami pod kocem.

Komentarze
Gość: Maja B., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/06/19 13:50:56
Yes!Yes!Yes!!!!!