monitoring pozycji
Egon i Łatek - pogodny golden i wiekowy kot. Łączy ich męska przyjaźń - szorstka i pozbawiona sentymentów. Dzięki nim świat jest lepszy - nie tylko dla autorki tego bloga.
Blog > Komentarze do wpisu

Psy tropiące

Od jakiegoś czasu Igor musiał zrezygnować ze swojej ulubionej rozrywki - patyków. Teraz zostało mu jedynie "niuchanie", czyli wynajdywanie jakiś interesujących zapachów, ewentualnie kopanie w miejscu, gdzie woń jest wyjątkowo intensywna. Podczas spacerów miewamy więc postoje, bo Igor penetruje łąki. Łazi, wącha, kopie, odpoczywa, znowu łazi, rozmyśla, zmienia szlak, zawraca, wącha, wącha, wącha...

Wszystko to musi robić w tajemnicy przed Egonem, bo jak Egon się zorientuje, to wpada, kopie dziurę na pół metra i cały rytuał "niuchania" szlag trafia. 

lakaie

Niestety, podczas wypraw nad Wartę, w okolice, gdzie w ogóle nie ma ludzi, chłopcy dokonali makabrycznego odkrycia. Wytropili pieska przywiązanego do drzewa, szczelnie otoczonego krzakami. Piesek już się rozkładał, ale widoczna była wyraźnie głowa i kolorowa obróżka...

Jak można zostawić kogokolwiek na takim pustkowiu na pastwę losu?

Czytałam wielokrotnie o tego typu sytuacjach, ale po raz pierwszy spotkałam się z czymś takim namacalnie. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie poziomu okrucieństwa człowieka, który robi coś takiego. 

 

poniedziałek, 02 czerwca 2014, blondyn_i_blondyna83

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Asia, *.cdma.centertel.pl
2014/06/03 00:11:20
Ojej. Współczuję :/ niestety takich okrutnych ludzi jest na pęczki :/
-
Gość: miramakota, *.internetdsl.tpnet.pl
2014/06/05 09:06:32
Jedyna kara na takiego "człowieka"- też przywiązać do drzewa na pustkowiu. Może nie na śmierć, ale na wystarczająco długo, żeby zwątpił, czy go odwiążą.
-
2015/11/04 08:12:30
Człowiek, to nie brzmi dumnie. - Pozdrawiam.