monitoring pozycji
Egon i Łatek - pogodny golden i wiekowy kot. Łączy ich męska przyjaźń - szorstka i pozbawiona sentymentów. Dzięki nim świat jest lepszy - nie tylko dla autorki tego bloga.
Blog > Komentarze do wpisu

Telefoniczny Fotograf Egona

Dzisiaj, podczas cykania z Kasią fotek na paprocańskim pagórku, spotkałyśmy Emkę, która ruszyła z nami na spacer. Kasia cały czas próbowała uchwycić piękne ujęcie "zimowego Egona".

- Emka na co dzień zajmuje się fotografią - uświadomiłam Kasi, na co ta się nieco stropiła, bo właśnie zamiast zimowego, wyszedł jej Egon radiooaktywny.  

zimowyegon

fot. Kasia Kowieska     

- No, ja nie jestem fotografem - westchnęła Kasia. - To znaczy jestem... Telefonicznym Fotografem Egona!

W ten sposób dowiedziałam się, że mój pies ma osobistego fotografa. To nic, że zdjęcia robi tylko telefonem. Ważne, że wkłada w nie całe serce! :)

egonpapry

egon0116

Zimowy Egon. fot. Kasia Kowieska

piątek, 08 stycznia 2016, blondyn_i_blondyna83

Polecane wpisy

  • Pożegnanie Łatka

    Łatek bardzo chciał żyć. Chyba czuł się za mnie odpowiedzialny - spędzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu. Czekał na mnie na parkingu, gdy wracałam późnym wieczorem lu

  • Egon za Tęczowym Mostem

    - To jest ciężko chory pies. Nie do uratowania - usłyszałam w połowie grudnia. Miałam jednak nadzieję na odroczenie wyroku - w przypadku Igora były to lata. Jed

  • Sposób na jesień

    Od wczoraj Łatek przekonuje mnie, że najlepsze, co możemy zrobić w tych okolicznościach przyrody (leje i wieje), to wspólnie leżakować całymi dniami pod kocem.