monitoring pozycji
Egon i Łatek - pogodny golden i wiekowy kot. Łączy ich męska przyjaźń - szorstka i pozbawiona sentymentów. Dzięki nim świat jest lepszy - nie tylko dla autorki tego bloga.
Kategorie: Wszystkie | Egon | Łatek
RSS
piątek, 27 grudnia 2013

Przez rok Fundacja Psi Los uzbierała na rzecz Blondynów ponad 10 000 zł - wydaliśmy te pieniądze na treningi Egona, leki Igora i jego badania. Igor przyjmuje raz na dobę zastrzyki przeciwbólowe, leki na żołądek, na tarczycę, a także okresowo suplementy diety i sterydy. Większość środków wykorzystaliśmy w ostatnich miesiącach, gdy Igor dostał uczulenia i co chwilę bywaliśmy u weterynarza.

Poza tym pieniądze te przeznaczyliśmy na badania - robimy je co jakiś czas, by obiektywnie stwierdzić, jak sobie radzi organizm Igora.

Specjalne podziękowania należą się Andrzejowi Jaworskiemu, który zorganizował dla nas zbiórkę, ogarnia nasze faktury i płatności, a także służy radą i wsparciem o każdej porze dnia i nocy.

Wydaliśmy morze pieniędzy i dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy nas wsparli, bo 10 000 zł to dla nas ogromna kwota. Polecamy się również na przyszłość, bo obecnie na fundacyjnym koncie zostało nam niewiele ponad 200 zł.

O pomocy dla Blondynów na stronie Fundacji Psi Los.

Zbiórka na portalu siepomaga.pl (trwa tylko do końca roku!).

Blondyni specjalnie dla Was machają uszami :) Dziękujemy!

hasa

14:28, blondyn_i_blondyna83
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 grudnia 2013

Wczoraj, gdy wszyscy byli zajęci moją kąpielą, Egon wsiadł na wózek, położył łapę na joystic i... pojechał. Na szczęście niedaleko - prosto w ścianę.

Ściana, wózek i pies - przeżyli :D Szkód właściwie nie ma. I tak oto Uczeń przerósł Mistrza. Bo wózkiem to Igor nigdy nie jeździł.

jeego

22:48, blondyn_i_blondyna83
Link Komentarze (6) »
wtorek, 10 grudnia 2013

Mamy kilka dobrych wiadomości.

Pierwsza jest taka, że już w najbliższy piątek (13 grudnia) w krakowskiej Rotundzie odbędzie się jedyny i niepowtarzalny koncert grupy Cochise, której wokalistą jest Paweł Małaszyński.

Druga to taka, że podczas koncertu będzie można wylicytować obiad z zespołem w restauracji Chopin.

Trzecia wiadomość mnie osobiście baaaaaaardzo ucieszyła - na koncercie będzie Czesław Mozil. Podobno mamy obok siebie miejscówki, ale może to tylko plotka ;)

Czwarta wiadomość jest przeznaczona tylko dla osób z mocną głową - w trakcie imprezy będzie można wylicytować osobistą balangę z Czesławem - istnieje możliwość rozpoczęcia jej od razu po koncercie. Wszyscy wiemy, że mało które miasto tak sprzyja balowaniu jak Kraków, a i Mozil podobno w imprezowaniu jest mocny.

Piąta wiadomość ucieszy na pewno zwolenników zdrowego stylu życia, bo organizatorzy przewidzieli również coś dla nich - bieganie z Maćkiem Stuhrem. Przyznam, sama bym pobiegała ;) Oczywiście ta rozrywka dostępna będzie tylko dla szczęśliwca, który odpowiednio o nią zawalczy podczas aukcji.

Szósta wiadomość jest dla tych, którzy lubią się pokazać - Interia, jeden z organizatorów - proponuje im licytację ogłoszenia na swojej głównej stronie. Chcesz się oświadczyć, przeprosić lub poprosić? To coś dla Ciebie!

Siódma wiadomość jest taka, że JESZCZE można nabyć bilety. Jeszcze. Lepiej nie zwlekać z podejmowaniem decyzji.

Ósma wiadomość - najważniejsza - dochód z imprezy w całości przeznaczony zostanie dla bezdomnych i potrzebujących czworonogów, zasili Fundację Psi Los, która opiekuje się między innymi Blondynami.

Dziewiąta wiadomość jest taka, że tuż przed imprezą razem z Ewą będziemy wraz z psiarzami-handlowcami i innymi producentami win biesiadować przed salą niczym prawdziwe przekupy. Na naszym stoisku będzie można kupić moją książkę (starą, nowa dopiero w styczniu), a także oryginalne, polarowe szarpaki dla psiaków.

Blondynów niestety nie będzie, ale o wszystkim są informowani na bieżąco i gorąco zachęcają do udziału :) Będzie się działo.

Mamy też niespodziankę dla tych, którzy nie będą mogli przybyć. W sobotę o 9, o ile tylko mój głos na to pozwoli, razem z chłopakami z Cochise opowiemy w Radiu Kraków o koncercie i aukcji. To znaczy - zespół będzie na pewno, a ja - to się okaże tuż przed.

Zapraszamy i do zobaczenia! :)

23:05, blondyn_i_blondyna83
Link Komentarze (2) »