monitoring pozycji
Egon i Łatek - pogodny golden i wiekowy kot. Łączy ich męska przyjaźń - szorstka i pozbawiona sentymentów. Dzięki nim świat jest lepszy - nie tylko dla autorki tego bloga.
Kategorie: Wszystkie | Egon | Łatek
RSS
sobota, 16 marca 2013

Blondyni dostali od mojej fryzjerki mnóstwo pluszowych zabawek. Wydzielamy im po jednej. Ostatnio, o świcie, Tata dał Egonowi pluszowego pilota, by się chłopak zajął, bo my zbieraliśmy się do pracy.

Egon - jak to Egon - sam bawić się za bardzo nie chciał, Tata więc został i tak zaangażowany. Gdy wyjrzałam na korytarz - cały usłany był kępkami białej waty...

- Tato! Co wy narobiliście! Przecież nawet nie ma jak przejechać!

- Yyyyyy... No, wiesz... Bo pilot lata przecież w chmurach!

I nieważne, że chmury spadły (jak w tym przypadku) na ziemię ;)

***

Po wyborze papieża Tata mówi:

- Kościół ma emerytowanego papieża. My mamy emerytowanego asystenta. To w sumie podobna sytuacja.

Uhm. Podobieństw w bród :D

13:10, blondyn_i_blondyna83
Link Komentarze (1) »
piątek, 15 marca 2013

Jutro o 9.00 w Radiu Kraków "Klinika Zdrowego Chomika" z Egonem i jego trenerką Ewą w roli głównej! Szczegóły tutaj.

ewa

A oto Ewa, najbardziej crazy człowiek, jakiego znam :) Szkoli nie tylko Egona, ale też wszystkich krewnych i znajomych królika, a jutro także słuchaczy Radia Kraków :) Ewa wprowadziła do naszego życia dużo pogody i radości :) Pomijając wizyty, bardzo dba, żebym w tzw. międzyczasie miała urozmaicony żywot i jakoś przetrwała przedwiośnie - pożycza mi książki (o psach, klikaniu i zołzach), zaopatrzyła mnie w weneckie wino (pycha!) i wenecką maskę (oryginalną!), przywozi filmy, muzykę, zdjęcia i czeskie słodycze oraz (czasami) swoje psy (ma trzy sunie).

Jednym słowem robi u nas niezły dym :)

ewikisuki

Ewa, dziękujemy za wszystko!:*

P.S. Szkolenie Egona i leczenie Igora jest finansowane przez darczyńców przy pomocy Fundacji Psi Los. Ukłony dla tychże od Blondynów!

19:59, blondyn_i_blondyna83
Link Komentarze (2) »