monitoring pozycji
Egon i Łatek - pogodny golden i wiekowy kot. Łączy ich męska przyjaźń - szorstka i pozbawiona sentymentów. Dzięki nim świat jest lepszy - nie tylko dla autorki tego bloga.
Kategorie: Wszystkie | Egon | Łatek
RSS
niedziela, 17 kwietnia 2016

Przez wiele lat uczyłam Igora, że nie zaczepiamy meneli, starców, emerytów, a tym bardziej par. Sugerowałam wysokich blondynów :) Ewentualnie po prostu blondynów. Albo - przystojnych brunetów o głębokim spojrzeniu. 

Gdzie tam. 

Na darmo była moja gadka, Igor wiedział swoje i zawsze zapoznawał się z kimś wybitnie podejrzanym albo zupełnie niepodobnym do tego, kogo miałabym ochotę zaczepić. Taki był - kochał wszystkich, nie ograniczał się i nowych znajomych wybierał sercem ;) Był w tym względzie nieprzejednany. 

Jednak okazało się, że nauka nie poszła w las. Egon kilka lat słuchał o tych blondynach i na jednym z pierwszych, tegorocznych wiosennych spacerów zlokalizował młodego, bosego, półnagiego Adonisa odpoczywającego na brzegu jeziora.              

Zanim zdążyłam zareagować, nie tylko się z nim zapoznał, ale też w ramach zacieśniania więzi... położył się z nim na kocu (!), zupełnie nie zważając na to, że jest świeżo po kąpieli w jeziorze i niesie ze sobą tony piachu... Jeśli działać, to od razu na szeroką skalę, prawda? ;)

Adonis miał sporo cierpliwości i chyba lubił psy, bo wytrzepał sobie koc i nie robił problemu :) Eguś natomiast był bardzo zadowolony z wykonanej misji. Tylko jak mu teraz wytłumaczyć, że blondyn - owszem, ale tytłanie kocyka na wstępie to już niekoniecznie? :P

patyk

fot. Kasia Kowieska

00:05, blondyn_i_blondyna83
Link Komentarze (4) »
sobota, 02 kwietnia 2016

Życie jest piękne, bo po szarych dniach, długich wieczorach, złych wiadomościach i smutnych zimach zawsze przychodzi jakaś słoneczna, wiosenna sobota :)

wiosna2016

my2016

selfie

fot. Kasia Kowieska

20:37, blondyn_i_blondyna83
Link Dodaj komentarz »